Haberler

Yükseliş Anadolu Sporda Hedef Büyüttü. | 24.12.2015

Yükseliş Anadolu Sporda Hedef Büyüttü.

 

Yükseliş Anadolu Lisesi Sporcuları Serik Şampiyonluğundan sonra, Antalya’da Güreş, Voleybol, Hentbol, Futbol Antalya ve Türkiye Şampiyonası Müsabakalarına Katılacak.

Yükseliş Eğitim Kurumları Müdür Yardımcısı N. Haluk Dökmez konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, okul olarak bütün imkânlarımız mevcut eğitilebilir sporcuların bugüne kadar katıldıkları tüm müsabakalarda Serik’i en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti. Dökmez ;" Serik İlçesinde. Kızlar voleybol Serik Şampiyonluğu, erkekler hentbol Şampiyonluğu, güreşte Antalya 1. ve 3. lüğü, futbolda Serik Şampiyonluğu Sporcu öğrencilerimiz Antalya da yapılacak olan grup müsabakalarında da başarılı sonuçlar alarak Türkiye Şampiyonası´na katılacaklarına inanıyorum. Söz konusu müsabakalara Güreş’te, Bayan Voleybol, Futbolda İlçemizi temsil edecekler.  

Geçen yıl Hentbol takımımız Türkiye 3.lüğü başarısını gösterdi. Bu yılda daha Türkiye birinciliği alıp Fransa da yapılacak olan Dünya Liseler arası Hentbol Turnuvasında Türkiye’yi temsil etmeyi hedefliyoruz. Okul olarak amacımız gençleri özellikle spor faaliyetleri alanında çalışmalar yaptırarak onları olumsuz davranışlardan kaçınmalarını sağlamaktır. Tabiki bu faaliyetler sadece sportif alanda değil, sosyal ve kültürel alanda da yaptırılarak onların eğitimleri açısından çok önemli sonuçlar vereceği kanaatindeyim. Sporcu öğrencilerimiz katılacağı tüm branşlarda Serik ilçesini en iyi şekilde temsil edeceklerdir.  “dedi

 

Yükseliş Anadolu Sporda Hedef Büyüttü.
Yükseliş Anadolu Sporda Hedef Büyüttü.
Yükseliş Anadolu Sporda Hedef Büyüttü.
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Design and Coded by
Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları - 2013